Ürituse stsenaarium: Lastekaitsepäev "Maa tuleb täita lastega..." ( 1. juuni 2024. a.)Algusesse
Ürituse lisas: Inge Jalakas, Inspira juhataja / kehalise kasvatuse õpetaja
Üritus sisestatud: 13. veebruar 2024. a. kell 10.30
Üritus muudetud: 13. veebruar 2024. a. kell 10.30
Ürituse sihtrühm:
Õpilasele
Ürituse nimi:
Lastekaitsepäev "Maa tuleb täita lastega..."
Toimumise kuupäev:
1. juuni 2024. a.
Täpsem info:
Toimumise aeg:
12.00-21.00

Toimumise koht/ruum:
Kuressaare kesklinn ja selle ümbrus

Kirjeldus:
Ürituse eesmärgiks on korralda neljandat korda üle-vallaline lastekaitsepäev, mille raames püüame lastele ja noortele (sh Ukraina lastele) kinkida päeva, kus nad tunneksid rõõmu liikumisest.

Peame vajalikuks seekord keskenduda kogu päeva raames sellele, et lapsed saaksid tegeleda võimalikult palju liikumisega seotud tegevustega. Koostööd teeme Liikuma kutsuva kooli tiimiga, kelle meeskonda loodame appi kutsuda erinevate liikumisega seotud tegevuste osas. Samuti jätkame koostööd Saaremaal tegutsevate spordiringide juhendajatega, kes saavad sellel päeval tutvustada oma tegemisi ning haarata lapsed ja noored kaasa oma tegevustesse.
Kuna lastele meeldib väga sellel päeval kesklinnas esineda, siis kindlasti jätkame ka kontsertidega, kus õhtuni välja pakutakse publikule vaatamiseks-kuulamiseks erinevaid kontserdiblokke nii laulu- kui tantsulaval. Esinevad nii Kuressaare Nooruse Kooli huvikool Inspira, kui ka teiste huvikoolide/stuudiote õpilased. Jätkame ka soolotantsuvõistlusega, milles viimati osales 30 õpilast. Katsetame sel korral esinejate viimist siseruumidesse. Kaalumisel mitmeid variante, kuna kindlasti soovime, et jätkuks ka noortebändide esinemisblokk.

Sihtgrupina näeme igas vanuses lapsi/noori, õpetajaid/treenereid ja tegelikult kogu pere. Kuna seekord on ürituse päevaks laupäev, siis nähtavasti külastab meid rekordarv publikut.
Vastutaja:
Inge Jalakas