Ürituse stsenaarium: Saaremaa noorte infomess "Tuleviku kompass" (22. november 2023. a.)Algusesse
Ürituse lisas: Kristin Lauri, noorsootöötaja
Üritus sisestatud: 1. november 2023. a. kell 09.55
Üritus muudetud: 1. november 2023. a. kell 09.55
Ürituse sihtrühm:
Õpilasele
Ürituse nimi:
Saaremaa noorte infomess "Tuleviku kompass"
Toimumise kuupäev:
22. november 2023. a.
Täpsem info:
Saaremaa noorte infomess „Tuleviku Kompass“ on maakonna suurim noortele suunatud traditsiooniline üritus, mille eesmärk on tutvustada noorteinfo ja karjäärivõimalusi. Üritus toimub Kuressaare spordihoones ja on suunatud maakonna 8.-12. klasside õpilastele, kuid iga aastaga on kasvanud ka täiskasvanud külastajate hulk.

Õppimisvõimalusi tutvustavad ülikoolid, kutsekoolid, lisaks pakutakse infot rahvusvahelistest võimalustest, huvitegevusest, avatud noortekeskuste ning muude organisatsioonide tegevustest. Mess on sellel korral kantud liikumisaasta ideest ja rõhku paneme tavapärasest rohkem huvitegevuse ja -hariduse võimaluste teadvustamisele.

Mess toimub kell 12-16 Spordihoones
Vastutaja: