Ürituse stsenaarium: Mardipäeva tähistamine #hakkamesantima ( 9. november 2023. a.)Algusesse
Ürituse lisas: Lelet Aavik-Part, arendusjuht
Üritus sisestatud: 31. oktoober 2023. a. kell 13.29
Üritus muudetud: 31. oktoober 2023. a. kell 13.29
Ürituse sihtrühm:
Õpilasele
Ürituse nimi:
Mardipäeva tähistamine #hakkamesantima
Toimumise kuupäev:
9. november 2023. a.
Täpsem info:
Toimumise aeg: 9. november
Toimumise koht/ruum: koolimaja, kooli aula
Kirjeldus: Tähistame kooliperega mardipäeva.

1. Kutsume kõiki klasse üles koolipäeva jooksul majas marti jooksma. Jäädvustage parimad kostüümid ja etteasted ning jagage pilte kooli ajalehe toimetusega.
*Hea tava on enne õpetajate/klassidega sanditamine kokku leppida.

2. Ootame igast klassist vähemalt ühte (võib muidugi rohkem!) esindajat 9.45, 10.45 või 11.45 vahetunnil sandiks kostümeeritult aulasse.
Kostüümid jäädvustatakse fotole, soovi korral on võimalik fotot kasutada üle-eestilisel #hakkamesantima konkursil.
Loe selle kohta täpsemalt: https://hakkamesantima.ee/wp-content/uploads/2023/09/Hakkame-santima-uued-sandid-25.november-a2-jpg-01-A2.jpg

Kooli parimatele kostüümidele toredad auhinnad!

*Kõik fotod mardisantidest avaldatakse kooli kodulehe galeriis ja sotsiaalmeedias.

Sanditamisteni!
Vastutaja: