Ürituse stsenaarium: Playback 2022 (28. märts 2022. a.)Algusesse
Toimumine aeg: 14.00

Toimumise koht/ruum: Aula

Kirjeldus:

Playback ehk jäljendusvaadend kujutab endast tuntud artisti(de) või muusikavideo matkimist/jäljendamist. Osaleja peab rõhuma eelkõige artistlikkusele, eesmärgiga tuua ˛ürii ja publikuni võimalikult täpne koopia originaalesitusest/videost. Selleks valmistab iga osaleda sooviv klass ette mõnda ansamblit või lauljat jäljendava muusikapala, mida laval esitatakse samaaegselt videoga. Etteaste pikkuseks on 1,5 - 3 minutit.

Edukaks esinemiseks on oluline esinejate välimus, püüdlikkus, rahvale meeldimine, samuti ka originaalsus.

Konkurss toimub kolmes vanuseastmes:
• 1.-3. klassid
• 4.-6. klassid
• 7.-9. klassid

Iga vanuserühma parim esindab Nooruse kooli konkursil
JÄLJENDUSVAADEND Saaremaa koolidele 2022,
mis toimub 30. märtsil Leisi Koolis

Kuna ürituse õnnestumiseks on vaja, et videod oleksid esinemise järjekorras kõik arvutisse salvestatud, siis kasutatav muusikavideo tuua täpseks lõigatuna noorsootöötaja Kristin Laurile 25. märtsiks

Leidlikke mõtteid ja mõnusat harjutamist!
Vastutaja:
Kristin Lauri