Ürituse stsenaarium: Maakondlik näitemängupäev 1.-9. klassidele (28. märts 2023. a.)Algusesse
Ürituse lisas: Kristin Lauri, noorsootöötaja
Üritus sisestatud: 7. veebruar 2023. a. kell 09.35
Üritus muudetud: 27. märts 2023. a. kell 21.38
Ürituse sihtrühm:
Õpilasele
Ürituse nimi:
Maakondlik näitemängupäev 1.-9. klassidele
Toimumise kuupäev:
28. märts 2023. a.
Täpsem info:
Osaletakse kahes osas. 1.-4. klass ja 5.-9. klass. Mõlemad kategooriad toimuvad samal päeval, päeva pikkus oleneb registreerijate arvust.

Eesmärk:

Selgitada välja maakonna esindaja üleriigilisele 1.-4. klasside ja 5.-9. klasside teatritruppide festivalidele.

Toimumise koht: Kuressaare Nooruse Kool

Toimumise aeg: 28.03 2023 algusega kell 12.00

Kogunemine, registreerimine ja lavaga tutvumise aeg 11.00-11.45 (vastavalt kokkuleppele korraldajaga).

Osalema ootame igast maakonna koolist kahte näitetruppi (1.-4. kl õpilased, 5.-9 kl õpilased).
Erandina lubada näitemängupäevale 2 truppi (mõlemasse kategooriasse) suurtest koolidest nagu Kuressaare Vanalinna Kool, Kuressaare Hariduse Kool ja Kuressaare Nooruse Kool, kui nad avaldavad selleks soovi ja etendused on võrdselt tugevad.

Etenduse pikkus ei tohi ületada
1.-4 klass 20 minutit
5.-9 klass 30 minutit

ˇANR:
Näidendi ˛anri osas piiranguid ei ole.

Üldine info!

Oma etenduse muusika võtke kaasa CD- plaadil või mälupulgal, mis edastada saabumisel helimehele. Trupil peab kaasas olema 2 saatjat, kes etendust tunnevad – üks etenduse ajal lava kõrval, teine helitehniku juures saalis. Lava taga olla valmis üks etendus varem.

Kohapeal osalejate toitlustamist ei toimu. Iga kool võtab vajadusel kaasa oma toidupakid.

Palume kõigil osalejatel planeerida päev nii, et oleks võimalik kohal olla algusest lõpuni.

Ära unusta vahetusjalatseid!
Võta kaasa 4 etenduse kavalehte!

Korraldajad: Kuressaare Nooruse Kool, Saaremaa vald

Ajakava

1.-4. klass

Kuressaare Vanalinna Kool “Nööp, kes kaotas poisi”