Saare maakonna hariduskonverents „Teeme õpetajale pai“

Neljapäeval, 26. augustil 2021 toimub Saare maakonna hariduskonverents. Igal aastal on konverents võtnud fookusesse mõne aktuaalse teema. Seekord meenutame maakonna haridusvõrgu arenguid ning tegeleme vaimse tervisega.

Kuidas me oleme jõudnud hetkel toimiva koolivõrguni? Saarlus – kes, miks ja kuidas? Rituaalid töökohal ja laste vaimse tervise mured? Teeme õpetajatele pai ja tunnustame Saare maakonna haridustöötajaid.

Konverentsile on oodatud kõik maakonna haridustöötajad!

Konverents toimub Saaremaa Gümnaasiumis 26.08 kell 9:30 – 15:00 (päevakava ja esinejate tutvustus kodulehel).

Konverentsi korraldab Kuressaare Gümnaasiumi koolituskeskus Osilia koostöös Saaremaa vallaga.

Saare maakonna haridustöötajatel palume konverentsile registreeruda hiljemalt 30. juuniks. Alates 1. juulist avaneb registreerimine kõikidele huvilistele. Registreerimine on avatud kuni kohtade täitumiseni.

Hariduskonverentsi 2020 fotod leiad Kuressaare Gümnaasiumi fotogaleriist.

Vastavalt Vabariigi Valitsuse (29.07.2021) tehtud otsusele langetada alates 9. augustist veelgi nakkusohutuse kontrollita üritustel ja tegevustes osalejate piirarve, kehtivad 26. augustil Saaremaa hariduskonverentsile ja tunnustusüritusele ühtsed sissepääsureeglid kõigile osalejatele. Konverentsil ja sellele järgneval tunnustusüritusel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed (test peab olema tehtud maksimaalselt 72 tundi enne ürituse algust). Sissepääsul kontrollitakse kõigi inimeste COVID-19 tõendeid (vaktsineerimis-, läbipõdemise- või negatiivse testi tulemuse tõendit), nende ehtsust ja kehtivust ning kahtluse korral on korraldajal õigus tuvastada ka tõendi esitaja isikusamasus. Kohapeal testimist ei toimu.