Otsi
Artiklite sarjad
- Nooruse kool 5 (16)
- Vilistlase vaatepunkt (32)
- n päeva lõpetamiseni (48)
- Eesti päev (22)
- Bookstagramid (64)
- Kümme küsimust (27)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (49)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
15. juuni
- Rodion Avramenko 5.c
16. juuni
- Gloria Randi 5.b
- Helen Prei 9.b
17. juuni
- Gert Õunpuu 6.c
- Ivan Shchetinin 9.d
- Ronja Sofia Rahnik 5.b
18. juuni
- Elli Tuuling 1.a
19. juuni
- Gregor Liiv 5.a
- Merilin Andreas 7.k
20. juuni
- Karl Pajuste 7.k
- Kaspar Pajuste 6.b
Töötajate sünnipäevad
17. juuni
- Diana Matt
19. juuni
- Epp Ilver
Kuressaare Nooruse kooli 2. lennu lõpetanud Kerdo Koppel jätkas oma õpiteed Kuressaare Ametikoolis. See oli teadlik valik. Järgnevalt jagabki Kerdo oma mõtteid seoses 9. klassis õppimise ja pärast lõpetamist edasiõppimise teemal.
Ütlen ausalt välja, et 9. klassis ma väga palju rõhku õppimisele väljaspool kooli ei pööranudki. Koolitundides ma töötasin kaasa ja kuulasin õpetajaid hoolega. Teadsin juba enne põhikooli lõppu, et tahan minna edasi õppima Kuressaare Ametikooli sõiduautotehniku eriala. Selline valik tekkis mulle pähe siis, kui Kuressaare Gümnaasium kadus ja tekkis Saaremaa Gümnaasium, sest uus kool mulle nii väga ei meeldinud.
9. klassi eesmärgiks seadsin ma endale head eksamitulemused ja kõige tähtsam eesmärk oli veeta toredat aega oma lahedate lennukaaslastega. Kõik minu eesmärgid said ka täidetud. Põhikooli jooksul sain ma aru, et ei tasu liialt palju õppida, sest liigne õppimine väsitab ja võib kõik untsu keerata. Soovitan 9. klassi õpilastel panna tunnis tähele ja nautida seltskonda, mida pakuvad lennukaaslased.
eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Kuulutused







