Reede, 29. märts 2024

31. märts

Rubriik: Video
Gert Lutter, 5. detsember 2022

Detsembrikuu hommikuid alustame kahel korral nädalas jõululugude kuulamisega, mida loevad meie kooli töötajad koos oma lastega.

Esimesena kuuleme Andrus Kivirähki lugusid, mida esitavad Juhan ja Laura Kolk. Juhan loeb teksti „Hendrik ja suusad“.

Head kuulamist ja kohtume kolmapäeval!

Gert Lutter, 1. detsember 2022

Esimesena kuuleme Andrus Kivirähki lugusid, mida esitavad Juhan ja Laura Kolk. Kõigepealt Laura esituses „Kass hakkab jõuluvanaks“.

Head kuulamist ja kohtume esmaspäeval!

Video / KlassiloodNeed oleme meie
Elo Jõgi, 1. juuli 2021

Kümnes klass saab enda hoole alla just kooli tulnud esimese klassi. Kõigile on palju uut. See on kooslus, mis ei pruugi täistuuridel käima minna. Meil läks teisiti.

Meenutamaks meie ühiseid tegevusi läbi kahe aasta, valmis video, mida soovime teiega jagada.

Marit Tarkin, 24. mai 2021

Täna on üheksandike viimane koolikell ja tutiaktus armsaks saanud kooliõuel. Meie kooli 4.b klass mõtiskles, millised nemad tahaks olla siis, kui on teievanused ja lõpetamas põhikooli. Seda nüüd teiega heal meelel jagame ja soovime 4.b klassi ja kogu kooliperega teile häid tulemusi eksamitel ja ilusat koolitee jätku!

Eve Tuisk, 20. mai 2021

„Päike lõõmab taevas, varju minna pole aega,

aina annan gaasi, puhtaks pühin tuuleklaasi.

Mõni eksam on veel jäänud – tühiasi on see:

juba tuntud käänud, lõppemas on gümnaasiumitee ...“

Aga see on ju alles algus! Teekond jätkub, sest inimene on kogu aeg teel! Teie kool Kuressaare Gümnaasium on olnud väravaks, kust olete kaasa saanud julguse ja mõtteviisi, tarkuse ja eluvaimu. Ja nüüd uhkelt edasi!

Olle Arak, 18. veebruar 2021

Jõuluvaheaja järgsetel nädalatel toimusid KG robotiklubis ja ainetundides filmivõtted, mille käigus sündis KG õpilaste kaasabil video ahelreaktsioonist. Selle videoga osales meie kool ka üle-euroopalises eTwinningu projektis European Chain Reaction 2021.

Video / VariaÕppimine ja mälu
Sander Suurhans, 28. oktoober 2020

Koolis on õpilastel igapäevane väljakutse õpitava meeldejätmine, õpetajatel samas niiviisi õpetamine, et õpitu õpilastele paremini meelde jääks. Alljärgnevast põnevast videost saab ajuteadlase Jaan Aru vahendusel põgusalt teada sellest, millised ajuprotsessid on õppimise ja mälu aluseks ning kuidas neid teadmisi kasutada õpetamises ja õppimises.

Lelet Aavik-Part, 13. aprill 2020

„Täna ma jutustan sellise loo: „Elas kord …““ algab lugu mutist, kes metroos toimetas. Sel nädalal astuvad koolipere ette meie oma kooli jutusuud ja saate teada, kes nende valitud lugudes kord elasid.

Eve Tuisk, 2. aprill 2020

Kas mäletate meie veebruarikuist eksperimenti? Kui Rait Kanguri intervjuu kogub 1000 vaatamist, peab ta saatma KG õpetajatele, õpilastele ja vilistlastele Meie KG vahendusel ühe videotervituse raitkangurilikus võtmes! Kahe päevaga oli see number ületatud! Seega – Rait tervitab!

Lelet Aavik-Part, 18. november 2019

Prahi ja tähtsusetu vahelt on leitud kõige olulisem ja tähtsam – teatriõhtu esinemisjärjekord!

Juba sel neljapäeval avaneb kõigil võimalus näha gümnaasiumiklasside tõlgendust olulistest asjadest elus. Kohtumiseni Suurel Teatriõhtul!

Video / KultuurGalakontserdi video
Youtube video!Galerii!
Gert Lutter, 20. aprill 2018

15. aprillil tähistas Kuressaare Gümnaasium oma 40. aastapäeva piduliku galakontsert-aktusega Kuressaare Linnateatris.

Esinesid etlejad, solistid ja ansamblid, näha sai rahvatantsu Sõleseppadelt, moekollektsioone ja võimlemiskavasid ning kuulutati välja KG Uhkuse aunimetuse saaja.

Siit saad pidulikku aktust uuesti vaadata. Filmis ja video pani kokku Arvi Tanila.

Video / KultuurVäike Uba 2018 videod
Youtube video!Galerii!
Gert Lutter, 13. aprill 2018

Mis täpsemalt ikka seal proua Varese tunnis toimus, kuidas läks nõid Nöbininal, printsessidest-piraatidest ... Kui soovid kõike seda uuesti vaadata, siis I kooliastme teatripäeva videod on nüüd üles laetud. Head vaatamist!

Filmis ja videod pani kokku Arvi Tanila.

Lelet Aavik-Part, 27. november 2017

19. Suure Teatriõhtu alguses meenutasid KG vilistlased enda kooliaegset teatrikogemust ja soovisid tänastele tegijatele oskust hinnata kooliteatri võlu.

Video / VariaHea KG õpilane!
Merle Rekaya, 6. juuni 2017

Kõik meie kooli õpetajad ja töötajad soovivad Sulle imelist päikselist ja turvalist suve!!

Karoliina Tammel, 11.a klass, 19. jaanuar 2017

Veidi enne jõule sündis tõeline ime, kui Kristjan Karoliinalt kätt palus. See pidi olema üks traditsiooniline jõuluõhtusöök, aga 11.a klassi poisid keerasid kõik pea peale.

Merle Rekaya, 22. detsember 2016

Enne pühi mõtisklesid I kooliastme õpilased veidi jõulude ja kooli üle. Soovime kõigile häid jõule!

Gert Lutter, 23. juuni 2016

9. ja 12. klasside lõpuaktuste videod on nüüd järelvaadatavad kooli Youtube kanalis!

Video / ÕppetööÕpetajate päevast
Mirjam Tenno, 14. oktoober 2014

Reedel, 3. oktoobril tähistas meie kool rahvusvahelist õpetajate päeva ning sel päeval said abituriendid rikkamaks ühe meeldejääva kogemuse võrra.

Direktori asendajaks valiti 12.b klassi õpilane Sissel-Maria Mägi.