Otsi
Artiklite sarjad
- Nooruse kool 5 (16)
- Vilistlase vaatepunkt (32)
- n päeva lõpetamiseni (48)
- Eesti päev (22)
- Bookstagramid (64)
- Kümme küsimust (27)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (49)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
15. juuni
- Rodion Avramenko 5.c
16. juuni
- Gloria Randi 5.b
- Helen Prei 9.b
17. juuni
- Gert Õunpuu 6.c
- Ivan Shchetinin 9.d
- Ronja Sofia Rahnik 5.b
18. juuni
- Elli Tuuling 1.a
19. juuni
- Gregor Liiv 5.a
- Merilin Andreas 7.k
20. juuni
- Karl Pajuste 7.k
- Kaspar Pajuste 6.b
Töötajate sünnipäevad
17. juuni
- Diana Matt
19. juuni
- Epp Ilver
Uudis / VariaNooruse kool muutub nuti- ja elektrivabaks
Uudis, avaldatud 1. aprill 2026, vaadatud 469 korda, autor Steven Parts, 8.b
Nooruse kool muutub nuti- ja elektrivabaks Autor/allikas: Google Gemini
Pärast pikka kaalumist on meie kool vastu võtnud otsuse, et kool muutub 100% nutivabaks. See tähendab ka, et koolist eemaldatakse tahvlid, arvutid, nutitahvlid ja ka õpetajate lemmikud – telefonid.
„Minu arust on see nutindus läinud juba ammu üle piiride,“ räägib koolijuht Marit Tarkin, „ja nüüd on võimalik minna tagasi n-ö juurte juurde.“
Nutivabadus on toonud kaasa ka uue arutelu ning tundub, et peagi on kool ka elektrivaba. „Miks võtta asja poolega ja minna nutivabaks, kui saame võtta asja sajaga ja minna elektrivabaks?“ kommenteeris uusi tuuli õpetaja Siim Usin.
Muudatused jõustuvad 23. aprillil.
Steven Parts, 8.b
Kuulutused







