Spordipäevale!

4.a klass

  1. Alan Truu - Jalgpall T+P
  2. Andri Fedorov - Jalgpall T+P
  3. Anette Tänav - Selfi - orienteerumine T + P
  4. Brait Orav - Jalgpall T+P
  5. Carl Erik Trumm
  6. Damica Roots - Tantsuline liikumine T
  7. Dora Mia Mägi - Akrobaatika
  8. Getter Mägi
  9. Gretel Salda - Selfi - orienteerumine T + P
  10. Grette Väli - Akrobaatika
  11. Jonathan Veberson - Matkatarkused. "Alati valmis" P
  12. Karl Pajuste - Jalgpall T+P
  13. Kerttu Väli - Akrobaatika
  14. Kevin Orav - Matkatarkused. "Alati valmis" P
  15. Kevin Vilter - Jalgpall T+P
  16. Kristofer Riis - Jalgpall T+P
  17. Liisa-Marie Vaher - Akrobaatika
  18. Ly-Sandra Reimal - Tantsuline liikumine T
  19. Maria Aulik - Tantsuline liikumine T
  20. Mathias Ellermaa - Jalgpall T+P
  21. Mattias Kõrge
  22. Robert Mõisaäär - Jalgpall T+P
  23. Robin Lepisto - Kettagolf T+P
  24. Siim-Kennet Soom

4.b klass

  1. Anna Naulainen - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  2. Eerik Elias Rekaya - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  3. Emma Kubits - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  4. Gendro Kolk - Kalastamine P
  5. Hanna Tarum - Tantsuline liikumine T
  6. Hannes Pulk - Jalgpall T+P
  7. Heleen Alas - Tennis T+P
  8. Henry Prostang - Petank T+P
  9. Karola Jalak - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  10. Kevin Gupta - Judo T+P
  11. Kris-Romet Kožakin - Purjetamine T + P
  12. Kristofer Kiil - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  13. Liisa Kongas - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  14. Martti Mesila - Jalgpall T+P
  15. Merilin Andreas - Tantsuline liikumine T
  16. Merily Tiidussalu - Actionbound orienteerumismäng
  17. Morris Püüa - Tennis T+P
  18. Oskar Reinmägi - Jalgpall T+P
  19. Rico Kahest - Jalgpall T+P
  20. Rico Sannik - Kettagolf T+P
  21. Riko Reinväli - Kettagolf T+P
  22. Robi Pokk - Judo T+P
  23. Scarlet Goljako - Actionbound orienteerumismäng
  24. Silver Roosleht - Actionbound orienteerumismäng
  25. Teneli Kaljo - Ringtreening T+P

4.c klass

  1. Andero Tamm - Purjetamine T + P
  2. Ardi Pihlas - Kalastamine P
  3. Brita Parkja - Actionbound orienteerumismäng
  4. Cristofer Voksepp - Jalgpall T+P
  5. Ekke Kirs - Kalastamine P
  6. Hendrik Eist - Jalgpall T+P
  7. Isabella Kuusk - Orienteerumine T+P
  8. Kahrut Suuster - Judo T+P
  9. Karl Gustav Kermik - Judo T+P
  10. Kasper Orglaan - Judo T+P
  11. Keith-Gregor Kudrjavtsev
  12. Kenneth Viin - Purjetamine T + P
  13. Kiur Arro - Tennis T+P
  14. Kätlin Kruut - Orienteerumine T+P
  15. Laureen Valdmets - Mölkky T + P
  16. Lauri Lõo - Akrobaatika
  17. Madelin Nigol - Judo T+P
  18. Matvii Talimonchak - Jalgpall T+P
  19. Melissa Jõeveer - Actionbound orienteerumismäng
  20. Mikk Martti Mägi - Judo T+P
  21. Nazar Ptashkin - Jalgpall T+P
  22. Oskar Laanet - Matkatarkused. "Alati valmis" P
  23. Sandra Jõgismaa - Mölkky T + P
  24. Triinu Lipu - Petank T+P
  25. Uku Lember
  26. Vanessa Laul - Kettagolf T+P
  27. Veronika Petrova - Purjetamine T + P

5.a klass

  1. Aleks Sai - Purjetamine T + P
  2. Artur Sall - Judo T+P
  3. Birgit Sõmmer - Venitustreening T
  4. Chloe Avignon
  5. Eti Nõgu - Purjetamine T + P
  6. Frida Tüüts - Akrobaatika
  7. Helen Paju - Venitustreening T
  8. Henri Vanem - Matkatarkused. "Alati valmis" P
  9. Jaak Laula - Ringtreening T+P
  10. Jacob Randi - Matkatarkused. "Alati valmis" P
  11. Karl-Reedik Ojaäär - Kettagolf T+P
  12. Karoli Teern - Selfi - orienteerumine T + P
  13. Kateryna Rumiantseva - Linnuvaatlusmatk T+P
  14. Kendri Paju
  15. Kätriin Uue - Akrobaatika
  16. Liisa Heina - Akrobaatika
  17. Liisi Mandel - Akrobaatika
  18. Lukas Kõrgesaar - Kettagolf T+P
  19. Maren Talvik - Venitustreening T
  20. Marite Sepp
  21. Oskar Ormus - Purjetamine T + P
  22. Rasmus Gutman
  23. Rasmus Rauk - Kettagolf T+P
  24. Risto Lepisto - Kettagolf T+P
  25. Siimeon Vahter - Kettagolf T+P
  26. Sten Õigemeel - Judo T+P
  27. Trevo Välisson - Kettagolf T+P
  28. Vladyslav Melnyk - Purjetamine T + P

5.b klass

  1. Adelii-Marii Jõeäär - Selfi - orienteerumine T + P
  2. Amanda Metsalu - Rahvatants T+P
  3. Andrus Maalman - Rahvatants T+P
  4. Brigita Mõik - Selfi - orienteerumine T + P
  5. Emma Piipuu - Akrobaatika
  6. Gertrud Saarlaid - Akrobaatika
  7. Gregor Kiider - Tennis T+P
  8. Grete Jakobson - Akrobaatika
  9. Gretten Rand - Akrobaatika
  10. Heti Rannama - Akrobaatika
  11. Hugo Paju - Tennis T+P
  12. Ian Vares - Kalastamine P
  13. Johann Viktor Vits - Judo T+P
  14. Karl Arthur Sepp - Actionbound orienteerumismäng
  15. Karl-Gustav Jõevere - Kettagolf T+P
  16. Keidi Zukker - Selfi - orienteerumine T + P
  17. Kevin Köster - Ringtreening T+P
  18. Kevin Sall - Kettagolf T+P
  19. Kirke Kuusk - Tennis T+P
  20. Lenna Lõo - Judo T+P
  21. Margo Christopher Verbitski - Judo T+P
  22. Markus Viin - Rattasõit, sportlik P
  23. Meleri Piik - Selfi - orienteerumine T + P
  24. Oleksii Popa - Purjetamine T + P
  25. Priit Tiitma - Kalastamine P
  26. Rome Salumäe - Ringtreening T+P
  27. Sebastian Keeroja - Kettagolf T+P
  28. Stig Pitk - Kettagolf T+P
  29. Yeva Poluianova

5.c klass

  1. Aron Väli - Tennis T+P
  2. Ats Albert Sepp - Kettagolf T+P
  3. Carlos Tasa - Tennis T+P
  4. Heleena Maria Aas - Judo T+P
  5. Isabel Niitsoo - Tennis T+P
  6. Jaagup Haamer - Ringtreening T+P
  7. Karl-Johannes Paas - Kettagolf T+P
  8. Kristina Chykalenko - Purjetamine T + P
  9. Kädy-Liisa Lember - Kettagolf T+P
  10. Laura Bakhoff - Actionbound orienteerumismäng
  11. Linell Leppik - Judo T+P
  12. Lisette-Maria Hindrekson - Kettagolf T+P
  13. Maanuel Mangus - Matkatarkused. "Alati valmis" P
  14. Marten Aulik - Judo T+P
  15. Martis Leiner - Actionbound orienteerumismäng
  16. Melissa Kivi - Actionbound orienteerumismäng
  17. Mihkel Kaju - Actionbound orienteerumismäng
  18. Mirtel Kütt - Actionbound orienteerumismäng
  19. Mykolai Boiarskyi
  20. Otto Pastak - Kettagolf T+P
  21. Otto Väli - Petank T+P
  22. Pert Koplimäe - Judo T+P
  23. Raiko Trei - Purjetamine T + P
  24. Raul Randmaa - Matkatarkused. "Alati valmis" P
  25. Rihanna Juursoo - Actionbound orienteerumismäng
  26. Sofiia Yeromenko - Akrobaatika
  27. Sondra Imogen Solveig Rahu - Judo T+P
  28. Steven Parts - Kettagolf T+P
  29. Sven Mattias Kolla - Rattasõit, sportlik P
  30. Vanessa Kaasik - Actionbound orienteerumismäng

6.a klass

  1. Artur Veelaid - Judo T+P
  2. Dmytro Melnyk - Veepall T+P
  3. Georg Kenneth Mehik - Rattamatk T + P
  4. Grettel Rohi - Mölkky T + P
  5. Hanna Väli - Mölkky T + P
  6. Helena Orav - Linnuvaatlusmatk T+P
  7. Jakob Jürviste - Rattamatk T + P
  8. Karel Truumure - Kettagolf T+P
  9. Kerden Tänav
  10. Kristjan Kuningas - Rattamatk T + P
  11. Lauri Kiier - Ringtreening T+P
  12. Lisandra Lehtjärv - Mölkky T + P
  13. Loora Toll - Linnuvaatlusmatk T+P
  14. Luisa Eist
  15. Marii Nuum - Mölkky T + P
  16. Marili Paja - Linnuvaatlusmatk T+P
  17. Mia Morgun - Venitustreening T
  18. Miina Maria Tasa - Mölkky T + P
  19. Mirjam Paimre - Tennis T+P
  20. Mirtel Pahla - Purjetamine T + P
  21. Mirtel Paimre - Tennis T+P
  22. Oskar Pärna - Judo T+P
  23. Ramon Võrk - Rattamatk T + P
  24. Rasmus Mesila - Veepall T+P
  25. Richard Sepp - Veepall T+P
  26. Riko Mattias Nuut - Matkatarkused. "Alati valmis" P
  27. Siim Oopkaup - Rattamatk T + P
  28. Sofiia Brychka
  29. Yeva Kukuruza - Purjetamine T + P

6.b klass

  1. Abigail Jasmiin Veberson - Venitustreening T
  2. Andra-Elizabeth Võeras - Purjetamine T + P
  3. Andri Luks - Ringtreening T+P
  4. Annamai Laansoo - Orienteerumine T+P
  5. Georg Osvald Ots - Tennis T+P
  6. Georg Sipelgas - Orienteerumine T+P
  7. Karmen Kaasik - Venitustreening T
  8. Kaspar Jürgens - Ringtreening T+P
  9. Katharina Sipelgas - Orienteerumine T+P
  10. Katreen Sepp - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  11. Kedor Kohu - Kettagolf T+P
  12. Kert Kombe - Actionbound orienteerumismäng
  13. Kevin Treu - Rattasõit, sportlik P
  14. Kirke Emili Mägi - Orienteerumine T+P
  15. Meribel Saat - Orienteerumine T+P
  16. Mia Gret Jalakas - Venitustreening T
  17. Mirtel Salda - Orienteerumine T+P
  18. Märten Kuris - Kettagolf T+P
  19. Noora Nook - Orienteerumine T+P
  20. Oleksandr Sukhorukov - Veepall T+P
  21. Ramon-Marten Sepp - Ringtreening T+P
  22. Robin Tuuling - Mölkky T + P
  23. Sander Kaasik - Actionbound orienteerumismäng
  24. Sander Matt - Ringtreening T+P
  25. Sandra Kuusk - Actionbound orienteerumismäng
  26. Tuuli Täht - Orienteerumine T+P
  27. Uku Karl Jaaska - Rattasõit, sportlik P

6.c klass

  1. Arabella Aus - Tennis T+P
  2. Eva Mägi - Purjetamine T + P
  3. Frank Arnold - Rattasõit, sportlik P
  4. Helen Prei - Tennis T+P
  5. Hendrik Suurpere - Rattasõit, sportlik P
  6. Johannes Kaspar Mets - Matkatarkused. "Alati valmis" P
  7. Karolina Kaju - Venitustreening T
  8. Kert Rahu - Petank T+P
  9. Kristelle Kiil - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  10. Kristofer Jalak - Purjetamine T + P
  11. Kusti Koppel - Rattasõit, sportlik P
  12. Liselle Niit - Orienteerumine T+P
  13. Loore Rand - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  14. Marten Sepp - Judo T+P
  15. Melissa Sisas - Venitustreening T
  16. Mia Toom - Tennis T+P
  17. Miina Liisa Martin - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  18. Mirtel Lember
  19. Oleksandr Sirivlia - Rattamatk T + P
  20. Pille-Riin Nuut - Petank T+P
  21. Regor Jalak - Tennis T+P
  22. Risto Pruunlep - Actionbound orienteerumismäng
  23. Robin Truu - Rattasõit, sportlik P
  24. Sebastian Tasa - Rattamatk T + P
  25. Simmo Turk - Purjetamine T + P
  26. Taago Arikas - Kettagolf T+P

7.a klass

  1. Andris Oja - Veepall T+P
  2. Chris Kerson - Ringtreening T+P
  3. Eliise Raud
  4. Erik Jürgenstein
  5. Heidi Väli - Tennis T+P
  6. Johanna Kallas - Showtants T
  7. Karl Mattias Kahju - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  8. Kenneth Ellermaa
  9. Kris Jelissejev - Judo T+P
  10. Lauri Pirn
  11. Liisbet Ande - Selfi - orienteerumine T + P
  12. Luisa Lindau - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  13. Mairold Mõik
  14. Marta Uussaar - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  15. Melani Kivi - Showtants T
  16. Melani Maripuu - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  17. Noora Tamm - Ringtreening T+P
  18. Oskar Teern
  19. Rasmus Klimov - Veepall T+P
  20. Renaate Treirat - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  21. Romet Reimal
  22. Tiffany Šaukštelite - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  23. Trinette Välisson - Selfi - orienteerumine T + P

7.b klass

  1. Akira Ron Ork - Kettagolf T+P
  2. Aleksandra Uue
  3. Alex Pärnoja - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  4. Andro Jürisson - Petank T+P
  5. Annabel Lember - Tennis T+P
  6. Epp Kristel Tuisk - Ringtreening T+P
  7. Gregor Teller - Orienteerumine T+P
  8. Hendrik Õigemeel - Kettagolf T+P
  9. Henri Turja - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  10. Ilotana Ajangu - Ringtreening T+P
  11. Jete Krupinš - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  12. Karl Martin Kremm - Kettagolf T+P
  13. Karl-Ernst Lepmaa - Veepall T+P
  14. Karolin Mets - Tennis T+P
  15. Kelly Ilvest - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  16. Kristofer Pajuste - Kettagolf T+P
  17. Liisbet Sepp - Tennis T+P
  18. Lisbet-Lisete Vähi - Veepall T+P
  19. Loviise Mai - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  20. Mairold Õispuu - Kettagolf T+P
  21. Marie Raun - Tennis T+P
  22. Markor Leiner - Kettagolf T+P
  23. Miia Arro - Tennis T+P
  24. Oskar Tänav - Kettagolf T+P
  25. Robin Toomjärv - Rattamatk T + P
  26. Taniel Vares - Kettagolf T+P

7.c klass

  1. Artur Pastak - Rattamatk T + P
  2. Birgit Lember - Showtants T
  3. Brendon Bakhoff - Veepall T+P
  4. Eleanor Leedo - Tennis T+P
  5. Ennar Talvik - Rattamatk T + P
  6. Henri Saar - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  7. Jan-Martti Kiil - Veepall T+P
  8. Johannes Aus - Kettagolf T+P
  9. Karl-Martin Pika - Rattamatk T + P
  10. Karola Lember - Mölkky T + P
  11. Kerdo Sepp - Kettagolf T+P
  12. Kira Piatnova - Linnuvaatlusmatk T+P
  13. Kristiina Andreas - Veepall T+P
  14. Kristofer Nagel
  15. Liisa Kiier - Tänavatants T+P
  16. Liset Aedmäe - Kettagolf T+P
  17. Loore Levisto - Showtants T
  18. Madis Kombe - Judo T+P
  19. Mariete Järvelaid - Mölkky T + P
  20. Melani Fedorov - Tennis T+P
  21. Ranol Leemet - Ringtreening T+P
  22. Rasmus Ink - Kettagolf T+P
  23. Rasmus Tool - Veepall T+P
  24. Saga Elisabeth Fiedler - Rattamatk T + P
  25. Silver Lepik - Rattamatk T + P
  26. Sten Paavel - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  27. Thomas Daniel D'aloja - Judo T+P
  28. Triinu Kaju - Mölkky T + P

7.d klass

  1. Anastasiia Selivonenko
  2. Anelle Eliisa Jaansalu - Judo T+P
  3. Anni Kubjas - Tennis T+P
  4. Aron Shareef Tsedreki Egbeyemi
  5. Daria Moreva - Linnuvaatlusmatk T+P
  6. Diana Lii - Mölkky T + P
  7. Hanna-Loore Roosioks - Veepall T+P
  8. Ihor Brychka
  9. Ivan Shchetinina
  10. Janeli Vahho - Showtants T
  11. Jonatan Kuppart - Rattasõit, sportlik P
  12. Karl Laul
  13. Karmen Kaju - Showtants T
  14. Karoli Reinart - Showtants T
  15. Kert Takkis
  16. Lisette Loo - Showtants T
  17. Mia Lotta Püüa - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  18. Miia Kubjas - Tennis T+P
  19. Rasmus Sõmmer - Judo T+P
  20. Riko Rannama - Veepall T+P
  21. Rimo-Jan Rikmann
  22. Saamuel Vahter - Linnuvaatlusmatk T+P
  23. Sander Lõbus - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  24. Sten Uue - Judo T+P
  25. Sven Kaspar Laanemaa
  26. Theron Kütt - Veepall T+P
  27. Tomi Lepp
  28. Travis Tiitus - Veepall T+P
  29. Veronika Hrechen - Veepall T+P

8.a klass

  1. Aleksander Aulik - Rattamatk T + P
  2. Andre Jürisson - Tennis T+P
  3. Emma Tarus - Orienteerumine T+P
  4. Hanna Paju - Actionbound orienteerumismäng
  5. Jette Tiitus - Linnuvaatlusmatk T+P
  6. Kadri-Ann Viherpuu - Showtants T
  7. Karola Eichfus - Rahvatants T+P
  8. Keira Tuisk - Rahvatants T+P
  9. Ken Kristen Rüütel - Actionbound orienteerumismäng
  10. Kessu Hollo - Orienteerumine T+P
  11. Kristo Kombe - Judo T+P
  12. Linda Männik - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  13. Lisanna Valdmets - Orienteerumine T+P
  14. Loo Laula - Rahvatants T+P
  15. Marii Elisa Šalamov - Linnuvaatlusmatk T+P
  16. Marili Paimre - Bodybalance T
  17. Markus Leppik - Kalastamine P
  18. Peeter Lipu - Orienteerumine T+P
  19. Robin Luik - Judo T+P
  20. Romet Truu - Orienteerumine T+P
  21. Sander Ringvee - Orienteerumine T+P
  22. Sass Kirs - Orienteerumine T+P
  23. Trevor Ast - Linnuvaatlusmatk T+P
  24. Tuule Kalamees - Bodybalance T

8.b klass

  1. Alex Kaju - Petank T+P
  2. Bertha Laul - Showtants T
  3. Brendon Reinmägi - Rattasõit, sportlik P
  4. Edmond Velve - Petank T+P
  5. Gregor Kesküla - Rattasõit, sportlik P
  6. Helerin Mälk - Ringtreening T+P
  7. Horre Arikas - Petank T+P
  8. Kaisa Vahstein - Showtants T
  9. Karl Artur Sipelgas - Rattamatk T + P
  10. Karola Alder - Showtants T
  11. Kendra Kakkum - Actionbound orienteerumismäng
  12. Kristel Salda - Orienteerumine T+P
  13. Kristo Rahu - Petank T+P
  14. Laura Rahu - Showtants T
  15. Lauren Ligi - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  16. Lisette Sepp - Tänavatants T+P
  17. Maria Pae - Showtants T
  18. Markus Tulk - Mölkky T + P
  19. Melani Saat - Tänavatants T+P
  20. Natali Abel - Showtants T
  21. Oskar Tulk - Mölkky T + P
  22. Raido Õispuu - Veepall T+P
  23. Rainer Rand - Petank T+P
  24. Steven Kuusk - Mölkky T + P

8.c klass

  1. Aleksandra Vahter - Bodybalance T
  2. Anna Hamburg - Kettagolf T+P
  3. Bianca Marie Rannama - Ringtreening T+P
  4. Deisy Klimov - Kettagolf T+P
  5. Eero Rei - Kettagolf T+P
  6. Hanna Elise Aavik - Actionbound orienteerumismäng
  7. Henri Jürgens - Rattasõit, sportlik P
  8. Ingel Roos Pajuniit - Kettagolf T+P
  9. Jakob Kalle - Ringtreening T+P
  10. Karl Koppel - Kalastamine P
  11. Karl-Kevin Lauri - Judo T+P
  12. Karola Kirss - Actionbound orienteerumismäng
  13. Laura Palts - Orienteerumine T+P
  14. Liisa Naulainen - Kettagolf T+P
  15. Maria Lember
  16. Mikko Nuum - Rattasõit, sportlik P
  17. Oliver Liias - Judo T+P
  18. Oliver Viil - Judo T+P
  19. Ramon Mägi - Judo T+P
  20. Roven Reigo - Rattasõit, sportlik P
  21. Sander Tarkin
  22. Sander Veel - Rattamatk T + P
  23. Sandra Kaiste - Orienteerumine T+P
  24. Sandra Lii - Bodybalance T

8.d klass

  1. Anastasia Väin - Linnuvaatlusmatk T+P
  2. Daryna Dovhaiuk - Bodybalance T
  3. Eva-Lotta Orglaan - Ringtreening T+P
  4. Grete Aavik - Mölkky T + P
  5. Indrek Reisko - Judo T+P
  6. Joonas Tiitson
  7. Kerten Bachman - Judo T+P
  8. Kristiin Sooäär - Mölkky T + P
  9. Kristofer Kütt - Rattasõit, sportlik P
  10. Kristofer Rohi - Veepall T+P
  11. Kätriin Maiste - Mölkky T + P
  12. Laura Kolk - Mölkky T + P
  13. Lisete Grepp - Orienteerumine T+P
  14. Lisete Kuusk
  15. Maarja Põder - Mölkky T + P
  16. Marelle Burk - Linnuvaatlusmatk T+P
  17. Merily Rand - Orienteerumine T+P
  18. Miia Tamm - Mölkky T + P
  19. Märt Berens - Judo T+P
  20. Oskar Vaht
  21. Reigo Mõlder - Ringtreening T+P
  22. Rudolf Jürviste - Petank T+P
  23. Siim Põld - Ringtreening T+P
  24. Taavet Tenno - Kalastamine P
  25. Triinu Kips - Mölkky T + P
  26. Triinu Truumees - Orienteerumine T+P

9.a klass

  1. Aksel Õunpuu - Selfi - orienteerumine T + P
  2. Aleksander Veemees - Orienteerumine T+P
  3. Anette Kuusk - Tänavatants T+P
  4. Evert Põllu - Linnuvaatlusmatk T+P
  5. Geidi Maimann - Petank T+P
  6. Gert Mairo Maidra - Petank T+P
  7. Heily Mäeker - Tänavatants T+P
  8. Henri End - Mölkky T + P
  9. Indrek Jaaska - Orienteerumine T+P
  10. Iris Tinno - Petank T+P
  11. Kerdo Koppel - Kettagolf T+P
  12. Kermo Kõuts - Tennis T+P
  13. Kärol Sepp - Petank T+P
  14. Laura Kuusk - Petank T+P
  15. Lauren Lilly Valgma Fitzpatrick - Petank T+P
  16. Markus Lõunat - Linnuvaatlusmatk T+P
  17. Miko Luiga - Orienteerumine T+P
  18. Oskar Kiil - Tennis T+P
  19. Saara Kirs - Tänavatants T+P
  20. Sandra-Maria Roosipuu - Petank T+P
  21. Siimon Toplaan - Linnuvaatlusmatk T+P
  22. Steven Kõllo - Linnuvaatlusmatk T+P
  23. Triinu Orav - Selfi - orienteerumine T + P

9.b klass

  1. Aron Vapper - Mölkky T + P
  2. Eliis Tamm - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  3. Elisa Marie Navato - Actionbound orienteerumismäng
  4. Fredi Paiste - Petank T+P
  5. Harry Rudolf Lõbus - Actionbound orienteerumismäng
  6. Kaarel Kallasmaa - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  7. Karl Vaha - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  8. Kasper-Eke Raju - Tänavatants T+P
  9. Kaur Kristjan Mäemets - Selfi - orienteerumine T + P
  10. Kaur Rahnel - Selfi - orienteerumine T + P
  11. Ken-Martti Paju - Selfi - orienteerumine T + P
  12. Kennet Aedmäe - Kettagolf T+P
  13. Kirke Nook - Actionbound orienteerumismäng
  14. Kristofer Gupta
  15. Laura Lember - Actionbound orienteerumismäng
  16. Liisa Sall - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  17. Luise Õunpuu - Actionbound orienteerumismäng
  18. Mariliis Sepp - Actionbound orienteerumismäng
  19. Mark Mevon Henry Väli - Selfi - orienteerumine T + P
  20. Mart Loik
  21. Oliver Lõbus - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  22. Olivia Känd - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  23. Rudolf Soon - Selfi - orienteerumine T + P
  24. Sophia Peeters - Actionbound orienteerumismäng
  25. Theo Paaskivi

9.c klass

  1. Aleksandra Peeters - Selfi - orienteerumine T + P
  2. Anastasiia Shchetinina - Tänavatants T+P
  3. Anna-Liisa Avald - Selfi - orienteerumine T + P
  4. Bretlin Brant - Tennis T+P
  5. Britta-Marii Ruumet - Selfi - orienteerumine T + P
  6. Christopher-Marcus Mets
  7. Daaniel Leitalu - Veepall T+P
  8. Eleanora Rahnik - Bodybalance T
  9. Geidi Aadussoo - Selfi - orienteerumine T + P
  10. Georg Õunpuu
  11. Harlis Luks
  12. Kadi Kokk - Actionbound orienteerumismäng
  13. Karl Kristofer Paomees - Tennis T+P
  14. Kristin Sanne Õun - Bodybalance T
  15. Kristjan Volkevitš - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  16. Liisa Kaju - Muusikamatk, - orienteerumine T + P
  17. Liset Koor - Bodybalance T
  18. Markus Laanemaa - Tennis T+P
  19. Maryna Kukharska - Tänavatants T+P
  20. Mats Detlefsen - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  21. Mattias Opp
  22. Miko Pukk - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  23. Olger Hannes Mets - Veepall T+P
  24. Rasmus Uhle - Veepall T+P
  25. Roderik Raidvee - Veepall T+P
  26. Sander Õispuu - Väikeste kriiside väljakutse T+P

9.d klass

  1. Andrii Poluianov
  2. Belinda Husen - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  3. Bohdana Olyfir - Bodybalance T
  4. Bohdana Olyfir
  5. Daria Kisel - Tänavatants T+P
  6. Eleriin Raamat - Tänavatants T+P
  7. Emma Saar - Ringtreening T+P
  8. Emma-Liisa Nellis - Orienteerumine T+P
  9. Geito Jermolov - Ringtreening T+P
  10. Gertrud Kirs - Tänavatants T+P
  11. Harold Robin Kallas - Veepall T+P
  12. Henri Spitsõn - Linnuvaatlusmatk T+P
  13. Karl Erik Kaljuste - Linnuvaatlusmatk T+P
  14. Kenno Kevin Kaal
  15. Kätrin Tamira Kanemägi - Orienteerumine T+P
  16. Mairon Nõgu
  17. Marelle Lehtjärv - Mölkky T + P
  18. Markus Naaber - Kettagolf T+P
  19. Marleen Lehtjärv - Ringtreening T+P
  20. Mikk Meitern
  21. Moona Nõmme - Väikeste kriiside väljakutse T+P
  22. Ott Johannes Valge - Linnuvaatlusmatk T+P
  23. Rasmus Tõru - Linnuvaatlusmatk T+P
  24. Rayan Arnek - Ringtreening T+P
  25. Renne-Ly Aaren
  26. Robby Saukstelis - Veepall T+P
  27. Taaniel Tiidussalu - Veepall T+P
  28. Tauri Prostang - Kettagolf T+P
  29. Uku Mägi - Veepall T+P