Ürituse stsenaarium: 7.-9. klasside teatriõhtu Kolmas Vaatus (24. märts 2022. a.)Algusesse
Ürituse lisas: Eve Tuisk, eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Üritus sisestatud: 20. oktoober 2021. a. kell 10.11
Üritus muudetud: 19. märts 2022. a. kell 17.45
Ürituse sihtrühm:
Õpilasele
Ürituse nimi:
7.-9. klasside teatriõhtu Kolmas Vaatus
Toimumise kuupäev:
24. märts 2022. a.
Täpsem info:
Algus kell 17.00

JUHEND

24. märtsil astuvad teatritulle 7.–9. klassid, kelle ülesandeks on lavaküpseks harjutada kuni 15-minutiline näitemäng teemal “Noorus on ilus aeg”. Etendus võib olla omaloominguline, see võib toetuda ühele või mitmele autorile või teosele. Teema tõlgendamine ja avamine on trupi enda teha: soovi korral vaielge väitele vastu, lükake see ümber või siduge hoopis uue kooli nime ja loomisega ehk – rääkige sellest, mis teil päriselt südamel on, teid tõeliselt kõnetab.

Iga klass esitab 18. märtsiks oma etendust tutvustava plakati, mis pannakse välja kolmanda korruse stendile. Plakati võib kujundada käsitsi või mõnes internetikeskkonnas, nt Canva. Plakat tuleb tuua eesti keele vaheruumi 302. Veebipõhise plakati võib saata väljaprintimiseks aadressile eve.tuisk@nooruse.edu.ee

OSAVÕTU REGISTREERIMINE
Osavõtu registreerimise tähtaeg on reedel, 18. märtsil. Esinemisjärjekord kujuneb teie registreerimisjärjekorrast, esimene registreerija astub lavale viimasena, viimane registreerija esimesena. NB! Esimesel registreerijal on soovi korral õigus valida esinemishetk ise.

Registreerimiseks saatke palun kiri e-posti aadressil eve.tuisk@nooruse.edu.ee märgusõnaga Kolmas Vaatus.
Kirjas peab olema etenduse pealkiri ja märge, kas tegemist on omaloominguga või toetub see mõnele autorile/teosele (millisele?); osatäitjate nimed ja nende rollinimed; lavastaja ning tingimata klassinumber.

Palun samal ajal anda teada ka heli- ja valguslahenduste erisoovid!

Kohtumine helitehnikuga oma soovide (heli, valgus) läbirääkimiseks toimub 23. märtsil kell 13.00 aulas helitehniku ruumis. Palun enne seda märkida vastavas dokumendis (link saadetud klassijuhatajatele ja eesti keele õpetajatele) nende muusikapalade lingid, mida soovite oma etenduses kasutada.

Teatriõhtul peab klassi esinemise ajal helitehniku juures istuma ja infot jagama näidendiga kursis olev inimene.
Vastutaja:
Eve Tuisk