Kooliriietus Liikumispausid Päevakava Stuudium Office EIS Huviringid Nooruse Meridiaan
XXX lend
Lennud: 30. lend
Lõpetas aastal 2008.

Klassijuhatajad: Marit Tarkin, Hilja Metsmaa, Maren Asumets, Kaja Puck, Malle Tiitson, Reene Kanemägi, Gerta Nurk, Ave Jõgi. Direktor õpetajate päeval Rait Hansen.

⬤ Kuldmedaliga lõpetanud: Helen Voksepp, Kristian Nuut, Sandra Sepp, Tiina Kaart.

⬤ Hõbemedaliga lõpetanud: Dea Oidekivi, Liina Mets, Liina Sepp, Marko Elli.

Klassid
30. lend, a klass
Klassijuhataja: Marit Tarkin, Hilja Metsmaa

Aivi Aavik, Eliana Koov, Heikki Hiiuväin, Immo Ilmjärv, Indrek Kruuser, Iti Padar, Jaana Kurgpõld, Janar Kolk, Juula Saar, Kadri Pajumaa, Karit Jõgi, Kateriin Pani, Kati Altmets, Kädy Tänav Tänak, Kätlin Tänak, Kerli Koovisk, Kristel Otsason, Kusti Lemba, Laura Pihlas, Liis Kaiste, Maarja Viidik, Maarja-Liisa Kreitsmann, Marek Laul, ⬤ Marko Elli, Matis Rei, Miina Kallas, Mikk Paju, Pilleriin Vessik, Raido Kahm, Rait Hansen, Siim Maripuu, Taavi Ilmjärv, Taavi Ilves, Tõnis Lukk.

34 õpilast.

30. lend, b klass
Klassijuhataja: Maren Asumets

Arne Rannaoja, Eigar Toop, Hanna Tasa, Helena Vaher, Indrek Etverk, Jaanika Kütt, Jako Niit, Jürgen Tamm, Kai Kask, Kaja Ivanov, Kati Trave, Katre Kirst, Katrin Eiert, Katrin Kivilo, Keito Liiv, Kerttu Põld, Kristiina Lõoke, Kristo Kamm, ⬤ Liina Mets, Liis Kaal, Liis Tiit, Maarja Aleksejeva, Mari Pihel, Mihkel Luks, Reimo Rand, Sander Maripuu, Sigrid Vogt, Siim Nurja, Siim Saar, Tanel Tasane, Teele Kungla, ⬤ Tiina Kaart, Triin Saare, Velli Mets.

34 õpilast.

30. lend, c klass
Klassijuhataja: Kaja Puck, Malle Tiitson

Anette Turu, Anni Tuulmägi, ⬤ Dea Oidekivi, Edgar Koppel, Ergo Vahter, Geili Tuuling, Hindrik Usin, Kadri Kolk, Kaidi Sink, Karin Tarkin, Katrina Kaljuste, Kätlin Kajupank, Koit Simso, Kristjan Saar, Laura Süld, Laura-Liisa Perova, Liina Vaher, Maarja Ruus, Madis Joost, Margus Vait, Mari Tänav, Mari Toop, Mihkel Kangur, Mihkel Reinart, Mihkel Valge, Preedik Heinmaa, Sander Lõuk, Taavi Tanila, Tarmo Pulk.

29 õpilast.

30. lend, d klass
Klassijuhataja: Reene Kanemägi

Aive Trave, Aneta Lepp, Ann Külaots, Indrek Lõbus, Janika Kruuser, Kadi Sink, Kadri Lest, Kadri Riis, Kaisa Mets, Karel Mets, Karli Saar, Krista Heinmets, Kristi Rauk, ⬤ Kristian Nuut, Kristiine Ivalo, Liina Perovskaja, Liis Poopuu, Liisi Sulamägi, Maarja Oder, Margus Rajaver, Mart Suurhans, Martin Õunpuu, Mikk Aeg, Mikk Rajaver, Minna-Maria Lõbus, Raul Kaubi, Sander Suurhans, Siim Alevi, Silvia Ranniit, Taavi Tamm, Tauno Selberg, Tiina Sõber.

32 õpilast.

30. lend, e klass
Klassijuhataja: Gerta Nurk

Alo Kauber, Anna-Liisa Vasur, Aren Tasane, Eneli Raaper, ⬤ Helen Voksepp, Henri Viires, Herta Aus, Juhan Ungru, Kairit Voksepp, Karilin Paas, Kaspar Heinsaar, Katri Hoogand, Kärt Karpovski, Kristiina Kukk, Maarja Nuut, Maia Kolk, Marju Lember, Meelika Peäske, Mihkel Kadarik, Nelli Kukk, Piret Ader, Piret Põlder, Rene Peel, Sander Viira, ⬤ Sandra Sepp, Taisi Nõmm, Tõnis Alt, Teele Viira.

28 õpilast.

30. lend, f klass
Klassijuhataja: Ave Jõgi

Eige Luik, Elerin Väli, Estelle Nõmm, Evelin Kokk, Frederick Kalmberg, Hannes Nook, Helet Loodus, Joonas Lõbus, Kadi Belinets, Kadi Mägi, Kaili Sark, Katrin Prei, Katrina Kaubi, Kauri Pannas, Kerstin Schmidt, Kristiina Muru, Kristin Puck, Liina Oolup, ⬤ Liina Sepp, Liis Teresk, Liisa Koppel, Madis Lepp, Maria Rand, Maris Alas, Markus Koppel, Mihkel Pihl, Ott Levisto, Pille Maripuu, Riho Õun, Siim Kalaus, Tanel Trei, Timmu Kreitsmann, Tom Torn, Triin Saar, Triinu Nelis, Vaano Viik.

36 õpilast.

ToimubKalender