Kooliriietus Liikumispausid Päevakava Stuudium Office EIS Huviringid Nooruse Meridiaan
XXIV lend
Lennud: 24. lend
Lõpetas aastal 2002.

Klassijuhatajad: Marit Tarkin, Marju Kirss, Argo Kirss, Signe Vahkal, Mai Rand. Direktor õpetajate päeval Margus Majorov.

⬤ Kuldmedaliga lõpetanud: Kerstin Vessik.

⬤ Hõbemedaliga lõpetanud: Kadri Paomees, Kadri Salumaa, Kristiina Roost, Pille Vait, Renate Pihl.

Klassid
24. lend, a klass
Klassijuhataja: Marit Tarkin

Ats Uus, Eneli Oikimus, Ivo Ellik, Kadri Sooäär, Kadri Toomsalu, Kersti Rosin, ⬤ Kerstin Vessik, Kert Ellermaa, Kerti Varik, Kristel Salumaa, ⬤ Kristiina Roost, Kristjan Kukk, Leho Säde, Leila Maimann, Liina Miller, Maarika Mesipuu, Maarika Naaber, Maret Seppel, Margus Majorov, Marko Välinurm, Martin Koppel, Merilin Mägi, Paavo Mardi, Raido Süld, Raigo Rahu, Reena Jõgi, Silme Mehik, Tarmo Kuning, Tarvi Tuuling, Tiina Tiirik.

30 õpilast.

24. lend, b klass
Klassijuhataja: Marju Kirss, Argo Kirss

Annely Aavik, Erki Uus, Harri Aulik, Irena Vasur, Kaarel Saar, Kaie Saar, Kaja Reinart, Karel Siim, Karin Jõgi, Kerstin Mandel, Kristian Allikmaa, Liisi Ellermaa, Madis Järvelaine, Margus Metshein, Margus Vaher, Marina Tuuling, Marjam Kuris, Merje Pors, Merle Saar, Nete Ungru, Pille Vesik, Priit Kurgpõld, Priit Laes, ⬤ Renate Pihl, Risto Kaju, Sigmar Vahkal, Triin Maripuu, Viljar Matt.

28 õpilast.

24. lend, c klass
Klassijuhataja: Signe Vahkal

Andre Paju, Andre Pildre, Bret Pihl, Egne Viilup, Hannes Usin, Henri Alas, Jaanika Niit, Kaarina Pagil, ⬤ Kadri Paomees, ⬤ Kadri Salumaa, Kaimo Laanemaa, Katrin Saagpakk, Katrina Golubkov, Kristi Koppel, Kristi Mägi, Kristiina Vaba, Kristjan Hütt, Kristjan Mölder, Kristo Tiits, Lennely Saar, Liina Põldniit, Maren Laes, Margot Tammik, Merlin Tamm, Ove Tamme, ⬤ Pille Vait, Priit Ustinov, Triinu Meerits, Urmas Tamm.

29 õpilast.

24. lend, d klass
Klassijuhataja: Mai Rand

Aivi Ots, Andi Rahu, Anna Matt, Anna-Liisa Vaga, Annika Michelson, Ants Korsar, Hanna Vaga, Helle Erlich, Indrek Paadik, Ivo Tass, Janek Kuusikmaa, Kalmer Eichfus, Katrin Lipp, Kertu Kivi, Kristi Kiil, Kristi Kirsch, Kristjan Arge, Liina Roes, Liisi Lehtmäe, Maivi Veliste, Maris Ool, Mart Kesküla, Märt Aro, Raigo Saar, Reet Loode, Silver Põlda, Taavi Tänav, Tauri Ööpik, Tiiu Leppik, Triin Kiil, Veljo Jakovets.

31 õpilast.

ToimubKalender