2024. aasta HuNt konverentsi fotod

Huviharidus- ja noorsootöökonverentsi (HuNt) korraldustiim kutsub!

IX üle-eestiline HuNt konverents toimub 4.–5. märtsil 2024!

Konverentsi alateemaks on “Sölmumine” ning toimumispaigaks Thule Koda Kuressaares.

Selle raames (h)arutame ja uurime lähemalt (huvi)haridusvaldkonna ja noorsootöö sölmpunkte, milliseid umbsölmi ja sölmimata otsi me ise valdkonnasiseselt näeme.

Konverentsile oodatakse osalema huvikoolide pidajaid, sh kohalike omavalitsuste esindajaid, huvikoolide juhte, huviharidusjuhte ja -ametnikke, koolide huvijuhte, noorsootöötajaid, huviringide juhendajaid ja kõiki teisi huvilisi.

Konverentsi osalustasu on 100 eurot. Saaremaa Vallavalitsuse hallatavatest asutustest osalejatele kehtib soodustus -10%.

Hind sisaldab kahe päeva programmi, toitlustust (kohvipausid, kaks lõunasööki ja õhtueine). Lisandub majutus, mille kohta saab infot konverentsi kodulehe kaudu.

Registreerimine HuNt konverentsile on avatud 22. jaanuarist kuni 21. veebruarini 2024.

Registreerimise järgselt saadab Saaremaa Vallavalitsus Teile arve, mille palume tasuda hiljemalt 26. veebruariks 2024. Pärast seda kuupäeva osalustasu ei tagastata ja maksmata registreerunutele kohta ei garanteerita.

HuNt konverentsi programm tuleb kodulehele veebruari II nädala lõpuks (eeldatavasti 10. veebruar).

HuNt konverentsi koostööpartner on HARNO.

Kohtumiseni konverentsil!

Kohalejõudmise ja praamiinfo on leitav http://www.praamid.ee. Mandri poolt tulles valige Virtsu-Kuivastu (Kuivastust Kuressaarde sõidab autoga ca 1 h). Konverentsilt tagasi minnes valige suund Kuivastu-Virtsu.

Täiendavat infot saab e-posti aadressidel:

Konverentsi korraldustoimkond:

Inge Jalakas – huvikooli juhataja, kui midagi hargneb